Wszystkie elementy kabur są kupowane w USA oprócz kydexu, który jest nabywany u polskiego importera- sprowadza go z USA. My importujemy z USA: klipsy IWB: szerokie i wąskie, śruby, nakrętki i nity są- calowe- dokładnie takie jakich używają najbardziej znane firmy amerykańskie.

Próbowaliśmy polskich nitów i śrubek ale nie wytrzymywały testów. Poprawialiśmy już tez kilka kabur wykonanych na tych materiałach. Nie chcieliśmy się denerwować wiec kupujemy towar w USA. Paski ?soft loops? ( np. pętle do kabur IWB, kabur do broni z tłumikami itp. ) są także z USA- nie znaleźliśmy w Polsce podobnie sztywnego , powleczonego polimerem materiału. Nadruki są trwałe, ponieważ motywy są transferowane w strukturę kydexu- nie jest to zwykłe powleczenie farbą powierzchni materiału.

Możliwy jest grawer laserowy. Mamy profesjonalny ploter laserowy wiec ogranicza nas tylko pomysłowość klientów. Kabury budujemy z kydexu 2,3 mm, szlufki są naszą produkcja z materiału 3,2 mm. o wymiarach: szer. 50mm x 10mm. Są one asymetryczne co pomaga w ustaleniu poziomu mocowania kabury na pasie, rozstaw nitów kabur pozwala na regulacje wysokości w zakresie 10mm.

Każda kabura ma po pięć nitów z każdej strony, w ustalonym układzie a ładownica po trzy co jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy- rozstaw skrajnych nitów jest zawsze taki sam co umożliwia skręcenie naszych produktów razem. Każda kabura i ładownica posiada śruby regulujące retencje/docisk oraz poszerzone ?wejście?, które ułatwia naturalne chowanie broni czy magazynków.

Nasze produkty maja bezterminową gwarancje. Wykonujemy też kabury hybrydowe- połączenie kydexu i skóry , która jest odpowiednio uformowana pod dany model broni. Może byc poczerniona. Każdy wyrób skórzany jest konserwowany od strony lica substancją wodoodporną.

Co wyróżnia nas w PL, pyta wielu- nic specjalnego jak sądzimy- pierwsze kabury zrobiliśmy pięć lat temu i cały czas się uczymy.

Co charakterystycznego? Z pewnością nasz rozstaw śrub i dopasowane asymetryczne szlufki. Okrągły panel retencyjny kabłąka spustu. Od dawna też proponujemy poszerzoną górną część kabury dla lepszego chowania broni. Dodamy teraz w końcu trwałe oznaczanie kabur aby nie było wątpliwości.

A teraz – minusy- bardzo małe moce przerobowe z uwagi na mikro działalność gospodarczą łączoną z główna pracą zawodową .

Sprawy organizacyjne:

Płatność wyłącznie po wykonaniu, także Rodo oraz reszta formalności, przesyłki wysyłamy listem poleconym priorytetowym.

Termin realizacji to miesiąc.