Wszystkie elementy kabur są kupowane w USA oprócz kydexu, który jest nabywany u polskiego importera – sprowadza go z USA. My importujemy z USA: klipsy IWB: szerokie i wąskie, śruby. Nakrętki i nity są calowe – dokładnie takie jakich używają najbardziej znane firmy amerykańskie.

Próbowaliśmy polskich nitów i śrubek ale nie wytrzymywały testów. Poprawialiśmy już też kilka kabur wykonanych na tych materiałach. Nie chcieliśmy się denerwować wiec kupujemy towar w USA. Paski soft loops (np. pętle do kabur IWB, kabur do broni z tłumikami itp.) są także z USA – nie znaleźliśmy w Polsce podobnie sztywnego, powleczonego polimerem materiału. Nadruki są trwałe, ponieważ motywy są transferowane w strukturę kydexu – nie jest to zwykłe powleczenie farbą powierzchni materiału.

Możliwy jest grawer laserowy. Mamy profesjonalny ploter laserowy wiec ogranicza nas tylko pomysłowość klientów. Kabury budujemy z kydexu 2,3 mm, szlufki są naszą produkcją z materiału 3,2 mm o wymiarach: szer. 50mm x 10mm. Są one asymetryczne co pomaga w ustaleniu poziomu mocowania kabury na pasie. Rozstaw nitów kabur pozwala na regulacje wysokości w zakresie 10mm.

Każda kabura ma po pięć nitów z każdej strony, w ustalonym układzie, a ładownica po trzy co jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy – rozstaw skrajnych nitów jest zawsze taki sam co umożliwia skręcenie naszych produktów razem. Każda kabura i ładownica posiada śruby regulujące retencje/docisk oraz poszerzone wejście, które ułatwia naturalne chowanie broni czy magazynków.

Nasze produkty maja bezterminową gwarancję. Wykonujemy też kabury hybrydowe – połączenie kydexu i skóry, która jest odpowiednio uformowana pod dany model broni. Może byc poczerniona. Każdy wyrób skórzany jest konserwowany od strony lica substancją wodoodporną.

Co wyróżnia nas w PL pyta wielu – nic specjalnego jak sądzimy. Pierwsze kabury zrobiliśmy dziesięć lat temu i cały czas się uczymy.

Co charakterystycznego? Z pewnością nasz rozstaw śrub i dopasowane asymetryczne szlufki. Okrągły panel retencyjny kabłąka spustu. Od dawna też proponujemy poszerzoną górną część kabury dla lepszego chowania broni. Dodamy teraz w końcu trwałe oznaczanie kabur aby nie było wątpliwości.

A teraz minusy – bardzo małe moce przerobowe z uwagi na mikro działalność gospodarczą łączoną z główną pracą zawodową.

Sprawy organizacyjne:

Płatność wyłącznie po wykonaniu, także RODO oraz reszta formalności, przesyłki wysyłamy listem poleconym priorytetowym.

Termin realizacji ustalany jest indywidualnie.