Cena: 180 zł

Nowy rodzaj ładownic podwójnych, wygiętych pod kątem kilku stopni dla wygody noszenia, można je używac do wielu magazynków dwurzędowych ( Glock – Shadow 2, itp. )
Docisk magazynka następuje poprzez skręcenie śrub imbusowych znajdujących się z przodu i z tyłu ładownicy.
Dowolna orientacja magazynków, nawet względem siebie.
Nowy w ofercie rodzaj szlufek.
 
Są dwie wersje:
  • przylegająca – szlufki są mocowane na skraju ładownicy, co powoduje lepsze jej przyleganie,
  • wygodna – szlufki są mocowane na spodzie pudełek sadownicy co powoduje mniejsze przyleganie do ciała oraz wygodniejsze dobycie magazynków.
 

Opinia „Liścia” – Madleaf Closerangefightingpl:

Potestowane, nowe ładownice ze stajni Piekarnia Kabur Gniezno . Nowe rozwiązanie, bo uniwersalne dla większości rozmiarów magazynków (nie wszystkie udało się sprawdzić) i dzięki elementowi sprężynującemu daje możliwość optymalnej regulacji retencji do odpowiedniego typu magazynka. Czyli w klasycznej, podwójnej ładownicy mamy rozwiązanie jak w profesjonalnych ładownicach znanych ze strzelań dynamicznych. Do tego, zależnie od przeznaczenia, jest w dwóch wersjach. Jedna do typowych zastosowań CCW, przylegająca do ciała, druga z pewnym dystansem, zdecydowanie ułatwiająca dobycie, czyli do kręcenia czasów na osi lub na zawody. Niebawem wrzucę jakiś materiał video o tym sprzęcie, bo to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Ja mam obie”